Randevu Oluştur

%100 Memnuniyet, Kusursuz Hizmet, İnsan Odaklı Yaklaşım

Yılların tecrübesine sahip doktorlarımız, son teknolojik ekipmanlarımız ve modern hastanemizle sizlere güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini vadediyoruz.
Yetişkinler ve çocuklar için 24 saat acil bakım hizmeti ve çeşitli tıbbi uzmanlık alanlarındaki sağlık hizmetlerimizle sektörde fark yaratıyoruz. Her yaştan insanın sağlıklı bir yaşam sürmesi gerektiğine odaklanıyor, hizmetlerimizde maksimum faydaya yoğunlaşıyoruz.

Randevu Oluştur

Online iletişim formumuzu doldurun, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa zamanda iletişim kuracaktır. Hastanemiz, hizmetlerimiz ve muayenehanelerimiz hakkında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi öğrenebilirsiniz.  İnsan Sağlığını Önemsiyoruz

  Aileniz, yakınlarınız ve
  sizin için kapsamlı sağlık hizmeti sunuyoruz.

  TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, 30’dan fazla tıbbi uzmanlık sunar. Teşhis ve tedavi için eksiksiz donanıma ve tanınmış bir profesyonel kadroya sahiptir. En iyi sağlık hizmetini verenler, gerçek ihtiyaçları anlama ve odaklanma konusunda en yetenekli kişilerdir. Bu nedenle sağlık profesyonellerimiz, sektörün en iyilerinden oluşur.
  Kendinizin ve ailenizin sağlığını teşvik etmek
  Refah ve mutluluk içinde yaşamak
  Daha sağlıklı bir dünyaya adım atmak için TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz.
  01.

  Randevu Formunu Doldurun

  Sağlık sigortası olmayanlar için de düşük maliyetli hizmet sağlıyoruz. Her türlü sağlık hizmeti gereksinimi için randevu formunu doldurabilirsiniz.
  02.

  Sağlığınızı Koruyun

  Muayene, tedavi ve bakım hizmetleri ile sağlığınızı koruyun. Düzenli olarak sağlık muayenesi olmak, ciddi sağlık problemlerinin önüne geçmenizi sağlar.
  03.

  Birimlerimiz Arasından Seçim Yapın

  Gerekli tedavi, muayene ve sağlık hizmetini almak için size uygun birimi seçin.
  04.

  Nitelikli ve Profesyonel Doktorlarımızla Tanışın

  Birinci sınıf sağlık hizmeti sağlayan doktorlarımızdan ihtiyacınız olan sağlık desteğini alabilirsiniz.
  TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, kaliteli hasta bakımı, esenlik ve memnuniyet odaklı çalışır. Kişiselleştirilmiş bakım ve kaynakların verimli kullanımı ile maksimum mükemmellik seviyelerine ulaşmak için güven, şükran ve cömertlik değerlerini benimser. Yüksek kaliteli bir halk sağlığı sistemini teşvik eder.