Hakkımızda

Kapsamlı, İnsan Odaklı ve Kaliteli Sağlık Hizmeti

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, özel sağlık hizmetleri sunan, araştırma faaliyetleri yürüten ve insan sağlığını teşvik etmeyi amaçlayan bir kurumdur. Tam donanımlı hastanemiz, teknolojik ekipmanlarımız, alanında deneyimli doktorlarımız ve sağlık hizmetlerimizle sizin ve ailenizin sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Kişiselleştirilmiş, haklarınızı ve değerlerinizi garanti eden, gizliliğinizi koruyan ve sağlığınızla ilgili bilgi ve katılımı kolaylaştıran bir hizmet vadediyoruz.
Hastalığı önleme, teşhis, tedavi ve iyileştirme ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanıyoruz.
Güvenilir ve zamanında tıbbi hizmetlerimizle fark yaratıyoruz.
Tüm insanların sağlığını önemsiyor, ülkemizden ve dünyadan herkese hizmet veriyoruz.
8_2 (1)
Güvenli Tıbbi Tedavi

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ), etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.

Kalite

Misyon, Vizyon ve Temel Değerlerimiz Çerçevesinde;

  • Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güler yüzlü ve şefkatli davranarak onlarla açık iletişimde olan; hastaya her konuda güven veren hizmetler sunan,
  • Ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile kurumsal ilişkilere önem vererek kendini sürekli geliştiren, uluslararası düzeyde kabul gören,
  • Çağdaş standartlarda fiziksel ve kurumsal yapıyı oluşturan, altyapıyı, süreç ve çıktılarını doğru yöneterek etkili ve verimli hizmet üreten,
  • Gelişmiş sistemleri kullanarak doğru tanı ve tedavi ile hastayı yönlendirip sağlıklı yaşamının devam etmesini sağlamaya çalışan,
  • Uluslararası akreditasyon ve kalite yönetim sistemlerini uygulayarak; mükemmeliyete ulaşmayı hedefleyen, ulaşılabilir, çevre ve doğaya saygılı,
  • Tam zamanlı çalışma ilkesine ağırlık veren, doğru işe doğru insan atayan; çalışanlarıyla açık iletişimde olan, her düzeyde sürekli eğitime önem veren bir hastane olmaktır.

İnsan Kaynakları

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız başarıda hiç kuşkusuz yüzlerce çalışanımızın payı büyüktür. Sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetler doğrultusunda kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden çalışan kadromuzun vizyonumuza uygun iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını oluşturuyoruz.

İlgili bölümlerin kendi oluşturduğu özel ziyaret politikaları olabilir; buna uyulması zorunludur. Hasta ziyareti bir defada 2 kişi ile sınırlı olup, bu hastanın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Hasta ziyaretleri hastanemizin belirlediği saat aralığında gerçekleşmektedir. Hastaya dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. Hasta ziyaretine 12 yaşından küçük çocukların getirilmesi yasaktır. Hastanın sağlığı açısından ziyarete temiz giysilerle gelinmesi önemlidir. Sağlık Kuruluşları içinde sigara içilmesi yasaktır. Ziyarete gelirken hastaya kitap, dergi, gazete, hijyenik bakım ürünleri (kolonya, kağıt peçete, kağıt havlu, kağıt mendil.),çocuklara zararsız oyuncaklar dışında hediye getirilmemesi önerilir. Canlı çiçeklerin odaya çıkarılması kabul edilmemektedir. Ziyaret saatlerimiz hastalarımızın konforu ve güvenliği için saat  09.00-23.00  arasında belirlenmiştir

Hastaya refakatçi gerekip gerekmediği hastanın doktoru tarafından belirlenir. Refakatçi sayısı bir kişi ile sınırlıdır. Refakatçi vizite ve tıbbi bakım sırasında hastanın yanında bulunmamalıdır. Refakatçi için Servis sorumlu hemşiresi tarafından bir refakatçi kartı verilir. Refakatçi hastanın bakımına izin verilen ölçüde yardım eder. Refakatçi hastanenin koyduğu tüm kurallara uymak zorundadır. Bazı kliniklerde refakatçi uygulaması yoktur.

İnsanların dünyadaki en iyi, en kapsamlı ve en kaliteli tıbbi hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Doktorlarımız, mükemmelliğe ve hizmet ettikleri kişilerin esenliğini iyileştirmeye kendilerini adayan profesyonel sağlık çalışanlarıdır.
Başarımız büyük ölçüde çalışanlarımızın işine olan bağlılığından kaynaklanmaktadır. Kendini işine adamış doktorlar, hemşireler ve klinik personelimiz, hastalarımıza şefkat ve maneviyat ortamında en kaliteli bakımı sağlamak için çalışmaktadır.

Tıbbi Tavsiye ve Kontroller

Genel sağlığınızla ilgili tavsiyeler, testler ve kontroller

Güvenilir Tıbbi Tedavi

Uzman doktorlar tarafından sunulan kaliteli ve güvenli tedavi seçenekleri

7/24 Acil Yardım

Uzman servisimiz acil sağlık hizmetine ihtiyaç duyan hastalarımızın 7/24 hizmetinizdedir

Çeşitli Sağlık Birimlerinde Hizmet

30’dan fazla tıbbi birimde hizmet veriyoruz

Uzman Doktorlar

Türkiye’nin deneyimli, profesyonel ve işinde en iyi olan doktor kadrosuna sahibiz
post-13

Sağlık Programları

Hastalarımıza gerekli bakım ve tedavi hizmetini sağlarken, uzun vadeli sağlıklı bir yaşam için çeşitli programlar sunmaktayız.
post-14

Konum ve İletişim

Herhangi bir sorunuz için müşteri hizmetlerimizle görüşebilir, iletişim sayfamızdan hastanemizin açık adresine ulaşabilirsiniz.

Doktorlarımızla Tanışın

Alanında uzman doktorlarımız, hastalarına en iyi bakımı garanti eder. Olağanüstü iletişim becerilerine sahip olan ekibimiz, bütün tıbbi problemlerde size en iyi şekilde yardımcı olur.
GÖKHAN KURT BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI (1)

Prof. Dr. Gökhan KURT

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı
Randevu Oluştur Hasta Bilgilendirme Notları...
tn_lkWcNV

Prof. Dr. K. Şerife Uğur

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB)
Randevu Oluştur C V Turk...
tn_YOdlTO

Prof. Dr. Mehmet Dakak

Göğüs Cerrahisi
Randevu Oluştur C V Turk...
En iyi sağlık hizmetini sunmak için her gün güçlü bir kararlılıkla çalışan doktor ekibimiz, acil ve daha karmaşık durumları çözmek ve sizi sağlığınıza kavuşturmak için her daim hazırdır.
Yorumlar
En başından beri en iyi sağlık hizmetini aldığım için mutluyum. TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, bilinçli doktorları, ferah ortamı ve güvenli hizmetiyle beni memnun etti.
1
Sami Wade
Promina Inc
Yorumlar
TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, tam olarak ihtiyacım olan eksiksiz tedaviyi sağladı. Bilgili ve deneyimli doktorlar sayesinde aldığım sağlık hizmeti beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.
2
John Doe
CMS Supper Heroes
Yorumlar
Kişiselleştirilmiş tıbbi hizmet, uygun fiyat ve ilgili doktorlar nedeniyle TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi her daim ilk tercihim oluyor.
3
Anna Ann
CMS Supper Heroes
8-3-01

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Hizmet Alabilirsiniz.

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, şefkatli, hasta odaklı bir yaklaşımla gelişmiş sağlık hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Türkiye’den ve tüm dünyadan hastalara kapsamlı sağlık hizmetleri sunuyoruz. Seçkin ve misafirperver bir ortamda hem Türk hem de uluslararası hastalar için en iyi hizmeti veriyoruz. 7/24 acil servisimizle ihtiyaç duyduğunuz an uygun sağlık bakımını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca robotik cerrahi, kalp ve damar hastalıkları, ortopedik ve omurga bakımı ve kilo verme cerrahisinde uzmanız.
Acil servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Algoloji, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji gibi daha birçok alanda hizmet vermekteyiz. Birimlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Sayfamızda randevu bölümüne erişim sağlayıp, online randevunuzu oluşturabilirsiniz.
TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi SGK anlaşmalıdır.